به صرفه و هوشمندانه تبلیغ کنید

 

شما تقریبا با هر بودجه‌ای می‌توانید تبلیغات کلیکی را شروع کنید. می‌توانید در شبکه‌ای به گستردگی هزاران وب سایت معتبر ایرانی، هوشمندانه‌تر و با بودجه تبلیغاتی کمتر، تبلیغات آنلاین را تجربه کنید. تنوع سایت‌های این شبکه، پیام شما را به بهترین و گسترده‌ترین شکل به کاربران نمایش می‌دهد. در شبکه تبلیغات کلیکی سرویس برتر شما می‌توانید کمپین خود را به نحوی که می‌خواهید طراحی و تنظیم و کنترل کنید، انواع هدف‌گذاری را در کمپین اعمال کنید و با تکیه بر تکنولوژی تشخیص کلیک‌های غیر حقیقی بیشترین بهره را از این نوع تبلیغات ببرید. 

02

تبلیغات کلیکی چیست؟

 

چرا تبلیغات کلیکی ؟

هوشمندانه تر ، هدفمند تر و گسترده تر

33

شبکه گسترده

به بزرگی ۳۰۰۰ وب سایت

در آخر، همه استراتژی های تبلیغاتی نیازمند شبکه ای گسترده و با کیفیت برای انتشار تبلیغ است. شبکه گسترده تبلیغاتی در دسته بندی های متنوع به شما به عنوان تبلیغ کننده این امکان را می دهد تا مرتبط ترین مشتری خود را بیابید و بالاترین نرخ CTR و EPC را بدست آورید. تبلیغات در شبکه ای به بزرگی  3000 وب سایت ایرانی را با ما می توانید تجربه کنید.

22

هدفگذاری

با هدفگذاری دقیقتر تبلیغ کنید

با تکنولوژی هدف گذاری سرویس برتر، شما در واقع می توانید در بهترین زمان و موقعیت تبلیغ خود را به مستعدترین مشتری نمایش دهید. به کمک روش های هدف گذاری متنوعی که ما به شما ارائه می کنیم از جمله هدف گذاری زمانی، مکانی، موضوعی و رتبه ای، می توانید به مشتری دلخواه خود با توجه به اینکه چه شخصیت، موقعیت و یا علاقه‌مندی هایی دارند نزدیک شوید.

READ  قلکی که ایده خوبی برای تبلیغات بنری است

11

پنل جامع

کمپینتان را مدیریت کنید

در پنل جامع تبلیغات کلیکی، ما به شما تعداد بازدید کنندگان و کلیک های صورت گرفته روی تبلیغات را بطور لحظه ای و دوره ای نمایش می دهیم. شما می توانید حداقل و حداکثر بودجه روزانه را برای کمپین های خود تعریف کنید، سایت های نمایش دهنده تبلیغات تان را مدیریت کنید و هر زمان که می خواهید کمپین را متوقف، اصلاح و مجدد شروع کنید.

55

تکنولوژی

بروز و با اطمینان تبلیغ کنید

حداقل ۴۰% از ترافیک اینترنت ترافیک مربوط به کاربران حقیقی نیست و حداقل ۲۰% از بودجه های تبلیغاتی به همین دلیل هدر می رود. این بخش از ترافیک مربوط به بات ها و یا رقبایی است که می خواهند بودجه تبلیغاتی شما را در همان دقایق ابتدایی به اتمام برسانند. الگوریتم های بروزی که توسط تیم فنی ما نوشته شده است، مشتریان حقیقی را از کلاهبرداران اینترنتی و بات ها تفکیک می کند.

44

بودجه

به هر بودجه ای شروع کنید

در تبلیغات کلیکی سرویس برتر، بازدید از تبلیغات شما رایگان است و هیچ هزینه ای را به شما تحمیل نمی کند. شما تنها زمانی پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. بعضی از کسب و کارها با بودجه های ۵۰ هزار تومانی و بعضی با بودجه‌های  50 میلیون تومانی کمپین خود را شروع می کنند. تنها کافی است تصمیم بگیرید و برای شروع بودجه ای را متناسب با اهداف خود در نظر بگیرید

03

پلن های ویژه و تخفیف های شگفت انگیز

برچسب‌ها, , , ,