پایه موبایل رومیزی تبلیغاتی ارزان یک هدیه تبلیغاتی خاص با قیمتی مناسب است که برای تبلیغات کسب و کارها در هر زمانی کاربرد دارد و مختص تبلیغات شب عید نمی باشد.. پایه موبایل یا پایه نگهدارنده گوشی وسیله ای است که به کمک آن می توانید به راحتی در موبایلتان به تماشای فیلم بپردازید و یا از خود سلفی بگیرید. این وسیله به تازگی در بین هدیه های تبلیغاتی دیده می شود که بسیار پرطرفدار و جذاب است. قیمت پایه موبایل تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر هدایای الکترونیکی دیگر بوده و به علت تنوع جنس و نوع چاپ آن مورد توجه بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی قرار گرفته است.

پایه موبایل تبلیغاتیحذف شرط: پایه موبایل رومیزی پایه موبایل رومیزیحذف شرط: هدایای تبلیغاتی ارزان هدایای تبلیغاتی ارزانحذف شرط: هولدر موبایل تبلیغاتی هولدر موبایل تبلیغاتیحذف شرط: هولدر موبایل رومیزی هولدر موبایل رومیزیحذف شرط: وسیله تبلیغاتی ارزان وسیله تبلیغاتی ارزان

مزایای پایه موبایل رومیزی تبلیغاتی ارزان

با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه هوشمند ، یکی از معضلات همه افراد جامعه استفاده بد از تلفن همراه است. از مزایای پایه موبایل رو میزی تبلیغاتی ارزان است است که استفاده از آن بسیار بسیار آسان می باشد اگر شما هم تمایل دارید این محصول را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود بدهید باید گفت که این استند موبایل و همیشه روی میز مشتریان شما هست و قسمت پشتی آن بهترین مکان برای تبلیغات شماست که همیشه هم دیده خواهد شد و ازبین نخواهد رفت چه بسا میتواند مشتری مشتریان شما باشد.

  1.  از وارد شدن هرگونه آسیب به تلفن همراه جلوگیری می کند.
  2. تلفن همراه شما هنگام شلوغی کار مفقودنخواهد شد و در پایه خود قرار دارد
  3.  دسترسی به موبایل بسیار سریع تر است
  4. دقت و تمرکز شما را حین کار،مطالعه و تماشای فیلم بالا می برد.
  5. از بروز بسیاری از بیماری ها شامل درد گردن و درد کمر هنگام کار با تلفن همراه جلوگیری می کند.

نکات خرید پایه ی نگهدارنده ی موبایل

حال با انواع و مزایای پایه ی نگهدارنده ی موبایل آشنا شده اید ، بهتر است در هنگام خرید به نکاتی دقت داشته باشید.
1- کیفیت ساخت پایه موبایل رومیزی بسیار مهم است تا وقتی هنگام کار یا مطالعه به زمین برخورد نکند  به اندازه ی کافی دارای مقاومت باشد و تحت هر شرایطی از گوشی شما حفاظت کند.
2-اندازه پایه موبایل رومیزی از فاکتور های بسیار اساسی است در هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید که گوشی شما قاب محافظ دارد یا خیر و این پایه موبایل رومیزی اندازه ی تلفن همراه شما نیز متناسب هست یا خیر.
3- اگر پایه موبایل شما پلاستیکی است بهتر است از جنس پلاستیک یا رویه ی نرم باشند زیرا این کار سبب می شود تا روی موبایل شما خط یا خش خوردگی اتفاق نیافتد و از زیبایی شما کاسته نشود..

4_ شاید برای شما جالب باشد که طراحی این پایه موبایل رومیزی تبلیغاتی به گونه ای ساده است که در عین حال که نگهدارنده موبایل شما است محلی برای شارژ موبایل نیز در آن طراحی شده است .

راهنمای خرید پایه موبایل رومیزی تبلیغاتی

برای خرید پایه موبایل رومیزی تبلیغاتی ارزان باید توجه به مدل گوشی و نوع استفاده ای که از آن دارید را خریداری کنید به عنوان مثال باید وزن و اندازه ی موبایل خود را را در نظر بگیرد به طوری که اگر موبایل شما وزنی بالای ۲۰۰ گرم دارد بهتر است از پایه موبایل های رومیزی پللاستیکی استفاده کنید که مقاومت بسیار بالایی دارند و استفاده از استند موبایل پلاستیکی مطمئن تر هستند در این صورت قیمت استند موبایل نیز مقداری گران تر  از پایه موبایل های چوبی است همچنین در هنگام خرید استند موبایل آن را امتحان کنید و استندی را خریداری کنید که نیازی به در آوردن قاب موبایل نباشد و بتوان با همان قاب آن را در پایه موبایل قرار دارد همچنین به قابلیت های های پایه موبایل نیز توجه کنید برخی از نگهدارنده ها قابلیت شارژ کردن گوشی را دارند که میتواند بسیار کاربردی باشد البته قیمت استند موبایل که توانایی شارژ گوشی را دارند ممکن است تفاوتی در قیمت آن لحاظ شود.

برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید ….

چرا تبلیغات در دنیای بازاریابی امروز حرف اول را می زند؟

تبلیغات در شناخته شدن و دیده شدن یک محصول یا خدمات را نمی توان به هیچ عنوان نادیده گرفت. تبلیغات همیشه نقش معرفی کالا و یا جلب توجه مشتری را ندارد و تنها میتواند قسمتی از معرفی از محصول یا خدمات باشد . بسیار دیده شده است که شرکت ها با شناخته شدن در تمام جهان نیز از تبلیغات دست نکشیده اند؛ زیرا که آن ها تنها به فروش فکر نمیکنند بلکه تبلیغات راهی برای ماندگار شدن و هم سو بودن با سایر رقبای موجود در دنیای تبلیغات است.

این در حالی است که بسیاری از مدیران شرکت ها یا صاحبان کسب و کارها در سراسر جهان عقیده دارند که تبلیغات هزینه گزافی است و این هدایا تبلیغاتی کاری لوکس است که تنها برای مواقع خاص ممکن است برای آن ها مناسب باشد.به عنوان مثال بسیاری ازسالن های آرایشی در ایام عید نوروز شروع به تبلیغات بسیار گسترده در شبکه های اجتماعی می کنند و عقیده دارند که تنها در یک بازه زمانی خاص  لازم است تبلیغات کنند،

این نوع عقیده ها در دنیای بازاریابی نوین مورد توجه افراد اهل فن نیست؛ زیرا که آن ها بر این باورند که تبلیغات اثر بخش باید تداوم داشته باشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شوید. یکی از راه های تبلیغ اثر بخش استفاده از هدایای تبلیغاتی است؛ زیرا که به وسیله یک هدیه مقرون به صرفه و پرکاربرد تا مدت زمان طولانی مشتری شما را میبیند که خود به تنهایی میتواند تبلیغات موثر باشد .

این هدیه تبلیغاتی خاص می تواند با نگه داشتن گوشی تلفن همراه به شکل عمودی و افقی از آسیبهای کتف و گردن کاربران جلوگیری کند.هولدر موبایل رومیزی تبلیغاتی می تواند هدیه ی ویژه به تمام اشخاص اعم از (کارمند ، کاسب ، خانه دار ، دانش آموز ، دانشجو و …) باشد.

 پایه موبایل تبلیغاتی ، پایه موبایل رومیزی ، هدایای تبلیغاتی ارزان ، هولدر موبایل تبلیغاتی ، هولدر موبایل رومیزی ، وسیله تبلیغاتی ارزان

درج تبلیغات در نگهدارنده موبایل رومیزی تبلیغاتی

در قسمت پشت نگهدارنده گوشی رومیزی یک فضای خالی جهت درج تبلیغات دارد که ابعاد این فضای تبلیغاتی 3*4 cm می یاشد (مطابق شکل زیر).

شما میتوانید در این ابعاد فضای تبلیغاتی بهترین استفاده رو ببرید.بخواطر اینکه این فضای تبلیغاتی رو به مشتری شماست.شما میتوانید این هدیه تبلیغاتی خاص را به بانک ها ، مغازه دار ها ، شرکت ها و سازمان ها هدیه بدهید.

علاوه بر اینکه خود اشخاص استفاده کننده با برند و خدمات شما آشنا می شوند ، مشتریان و مراجعین آنها نیز با برند و خدمات شما اشنا می شوند و به همین راحتی با کمترین هزینه همگان شمارا خواهند دید.

هزینه پایه موبایل تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟

اگر قصد سفارش پایه موبایل تبلیغاتی را دارید، همانطور که  در قسمت بالاتر نیز ذکر شد، شما می توانید از انواع پایه های های گوشی که شرح داده شد سفارش دهید. انتخاب نوع پایه موبایل وابسته به میزان بودجه و سلیقه شما دارد. به طبع پایه موبایل های چوبی که برای داخل محیط اداری کاربرد دارند از پایه موبایل های پلاستیکی ارزان تر هستند. بنابراین در محاسبه قیمت نگهدارنده موبایل تبلیغاتی جنس مواد سازنده آن است.چاپی که بر روی پایه موبایل در نظر دارید دومین مسئله ای است که در قیمت نگهدارنده موبایل تبلیغاتی موثر واقع خواهد شد. شما می توانید از چاپ لیزری یا سایر انواع چاپ برای تبلیغات برند خود استفاده کنید.

تبلیغات در دنیای تجارت به گونه ای مهم است که بسیاری از شرکت های مشهور مانند مایکروسافت سالانه قسمت بزرگی از بودجه خود را صرف کار تبلیغات می کنند. امروزه استفاده از هدایای تبلیغاتی به اندازه ای محبوب شده است که بسیاری از شرکت ها از انواع هدایا مانند پایه موبایل برای تبلیغ خود استفاده کرده تا همیشه در ذهن مشتریان خود ماندگار بماند.

 پایه موبایل تبلیغاتی ، پایه موبایل رومیزی ، هدایای تبلیغاتی ارزان ، هولدر موبایل تبلیغاتی ، هولدر موبایل رومیزی ، وسیله تبلیغاتی ارزان

این وسیله ساده و بسیار کاربردی به راحتی می تواند محل مناسبی برای درج تبلیغات شما قرار بگیرد و کاربری زیادی برای آژانس های مسافری و توریستی و شرکت های فناوری اطلاعات ، مسنوجات چوبی،آموزشگاه ها و…. کاربرد داشته باشد.

شما میتوانید تبلیغات خود را بصورت حک لیزری انجام دهید یا بصورت چاپ بر روی لیبل بر روی آن بچسبانید.

هولدر موبایل رو میزی تبلیغاتی در دو رنگ سیاه و سفید ارائه می گردد.یک محصول با کیفیت با قیمت بسیار مناسب جهت تبلیغات برای صاحبان کسب و کار توصیه می شود.

منبع : سرویس برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید